+31 6 546 671 63 info@sammach.com
Selecteer een pagina

Icecream Baba (@vichupedia) 9 Mayıs 2021

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

                 

#runninglife gün batımı sonrası!

Tarafından paylaşılan bir yayın

ZIVA SINGH DHONI

(@ziva_singh_dhoni) 8 Mayıs 2020, 06:53 PDT

Böylece, hevesli hayranları son görünümünü sosyal medya platformu Twitter’da bir mim-fest’e çevirdi ve bazı komik tepkilerle karşılaştı.

MS Dhoni’nin durumu karantina altında.

pic.twitter.com/gyatnkFYGq

– Mufaddal Vohra (@mufaddal_vohra)

8 Mayıs 2020

Dhoni, gerçek yaşından 15 yaş büyük görünüyor.

pic.twitter.com/aG5rQk6c6y

– Taimoor Zaman (@taimoor_ze)

8 Mayıs 2020

Üzüntü, favori oyuncunun yaşlandığını görmek

pic.twitter.com/0P32R6HHHh

– (@Gujju_Jon)

8 Mayıs 2020

1. BT sektöründe daha taze. 2. BT sektöründe 5 yıldan sonra.

pic.twitter.com/AGf9C1v4x5

– Icecream Baba (@vichupedia)

9 Mayıs 2020

1. Kızların 10.000 takipçiye ulaşması için geçen süre. 2. Erkeklerin 10 bin takipçiye ulaşması için geçen süre.

pic.twitter.com/IZ7Pw39BKj

– डी.के. (@itsdhruvism)

9 Mayıs 2020

1. CA için çalışmaya başladığınızda 2. CA olduğunuzda

pic.twitter.com/TuN4lscWxo

– Sagar (@sagarcasm)

9 Mayıs 2020

Dhoni, bu yılki IPL baskısının başlamasıyla Hindistan’ın 2019 Dünya Kupası yarı final çıkışından bu yana ilk kez rekabetçi krikete dönmek için sıradaydı. Bununla birlikte, bu yılki IPL, yeni koronavirüs pandemisinin salgını nedeniyle tarayıcıya girdi. 

‘Ye bewakoof kisi aur ko muz’ – MS Dhoni, Muhammed Shami’yi gereksiz fedai nedeniyle azarladığında

Gerileme: Suresh Raina, Chennai Super Kings’i yönettiğinde ve MS Dhoni, kaptanlığında oynadı.

‘MS Dhoni bana firavun faresi kullanmamamı söyledi,’ Matthew Hayden CSK kaptanı hakkında ilginç bir anekdot paylaşıyor

Böylelikle herkesin hayatını mahvetti ve tüm kriket takvimini darmadağın etti. Sonuç olarak, kriketçiler kendi evlerine kapatıldı ve aile üyeleriyle kaliteli zaman geçiriyorlar. Birçoğu aynı zamanda düzenli videolar paylaşıyor, antrenman rejimlerini sergiliyor ve bazıları Twitter’da Q / A oturumları yapmakla veya Instagram canlı oturumlarında takım arkadaşlarıyla etkileşimde bulunmakla meşgul. 

Dhoni, sosyal medyadan uzak kalırken, eşi Sakshi, ülke 17 Mayıs’a kadar ulusal tecritin üçüncü aşamasını gözlemlerken, eski Hintli kaptanın düzenli güncellemeleriyle hayranlarını eğlendirdi. 

“Ravi Shastri’yi havuza attık”, Javed Miandad, Hindistan ve Pakistan kriketçilerinin Holi’yi birlikte kutladıkları zamanı hatırlıyor. nbspPhoto Kredisi: nbspAP Eski Pakistan kriket oyuncusu ve baş antrenörü Javed Miandad, hem Hindistan hem de Pakistan’ı içeren geçmişten ilginç bir olayı ortaya çıkardı Miandad, Pakistan’ın Hindistan turlarından birinde her iki tarafın Holi oynaması sırasında Ravi Shastri’nin havuza atıldığını belirtti. Hindistan ve Pakistan’ın son ikili dizisi 2012-2013’te yapıldı

Hindistan ve Pakistan arasındaki kriket bağları modern çağda her zaman en düşük seviyedeyken, iki komşu ülke arasındaki siyasi gerginlik nedeniyle, her iki tarafın oyuncuları yıllar boyunca birbirleriyle büyük bir yakınlık paylaştılar ve kazmaya devam ettiler. her iki ülkeden hayranları yapıştırmak için geçmişte kaldı.

Geçenlerde, Pakistan’ın eski topa vurucusu ve baş antrenörü Javed Miandad, her iki tarafın oyuncularının Bengaluru’da Holi’yi kutlarken Pakistan’ın geçmişte yaptığı Hindistan turundan bazı ilginç açıklamaları açıklamak için resmi YouTube kanalına gitti. 

Beyefendilerin oyunuyla ilgili görüşlerini oldukça dile getiren ve ulusal tarafının son dönemdeki performanslarını eleştiren Miandad, YouTube’a gelerek, “Bangalore Testi sırasında her iki takım da aynı otelde kalıyordu. Yapacak pek bir şey yoktu. Orada. Akşam hep birlikte vakit geçirirdik. Holi mevsimi civarındaydı. “

‘Ravi Shastri’yi aldık ve havuza attık’

Miandad ayrıca, “İnsanlar otelde Holi oynamaya başladı. İmran Han’ın odasına bile girdiğimizi ve herkesin birbirini boyadığını hatırlıyorum. Hintli kriketçileri bile bırakmadık. Elbette, hiçbir sorunları yoktu. Ravi Shastri idi. Kendini saklıyordu. Odasına girdik, onu aldık ve havuza attık. Hepimiz birlikte çok eğlendik. “

“Pakistan’ın en iyi turuydu. Her yere davet edildik. Hepimiz Holi’yi birlikte kutladık. Herkes birbirinin festivallerine katılmalı. Bunda bir zarar görmüyorum.”

‘Tüm Dünya Kupalarının Anası’, Ravi Shastri Hindistan’ın Coronavirüs pandemisine karşı mücadelesini tanımlıyor

Oyuncular asılmalıdır: Pakistan’dan Javed Miandad, şike yapanlara idam cezası istiyor

Virat Kohli veya Rohit Sharma? Mohammad Shami, hangi Hintli yiğitin yakın arkadaşı olduğunu açıkladı

Miandad, oynadığı günlerde Hintli oyuncularla büyük bir rekabet ve karşılıklı saygı paylaştı. Bununla birlikte, günümüzde, hem Hindistan hem de Pakistan birbirlerini yalnızca ICC veya çok uluslu turnuvalarda oynadıkları için, her iki sığınaktaki kriketçiler arasında da benzer bir olayın meydana geldiğini hayal etmek zor. 

Pakistan’ın son Hindistan turu 2013’ün başlarında gerçekleşti. Bu aynı zamanda ezeli rakipler arasında bugüne kadarki son ikili dizi oldu. Shoaib Akhtar geçtiğimiz günlerde COVID-19 salgını için fon toplamak amacıyla bir Hint-Pak ikili dizisi önerdiğinde, bu fikir Kapil Dev, Madan Lal, Sunil Gavaskar vb. Tarafından tamamen ortadan kaldırıldı. .

Shoaib Akhtar ateş üflediğinde! Ricky Ponting kariyerinde karşılaştığı en hızlı büyünün klibini paylaşıyor.nbsp | nbspPhoto Kredi: nbspBCCL Shoaib Akhtar, tüm zamanların en hızlı atıcılarından biri olarak kabul edilir Ricky Ponting geçtiğimiz günlerde Akhtar’dan gelen büyülerden birinin kariyerinde karşılaştığı en hızlı büyü olduğunu açıkladı Akhtar, eski Avustralyalı kaptana karşı kaba bir hızda bazı ölümcül fedaiları devirirken ateş püskürdü.

Shoaib Akhtar, ilk dönemindeki toplayıcılar için bir kabustu. Rawalpindi Ekspresi, kariyeri boyunca sürekli olarak iyi bir tempoda ilerlemesiyle tanınıyordu ve birçok üst düzey vurucuya sorun yaşadı. Eski Avustralyalı kaptan Ricky Ponting, geçtiğimiz günlerde Akhtar’ın ateş püskürtüldüğü ve Test kariyerindeki en iyi büyülerden birini attığı Pakistan ve Avustralya arasındaki bir Test maçından bir klip paylaştı.

Ponting, Akhtar’ın o Test maçındaki büyüsünün kariyerinde karşılaştığı en hızlı büyü olduğunu hatırladı. Ponting’in ifşası, kısa süre önce eski İngiltere’nin çok yönlü Andrew Flintoff’u 2005’ten beri kariyerinde karşılaştığı en iyi Ashes olarak adlandırmasından sonra geldi. Ponting ayrıca vuruş partneri Justin Langer’ın Akhtar’ın muhteşem hızıyla başa çıkmada nasıl sorunlar yaşadığını da açıkladı.

“Geçen gün karşılaştığım en iyi şey için Flintoff’u aradıktan sonra birçok sorum var. @ Shoaib100mph’den gelen bu, şimdiye kadar karşılaştığım en hızlı büyüdü ve Justin’in diğer tarafta çok fazla geri gitmediğine güveniyorum. “Ponting tweet attı.

Geçen gün Flintoff’u aradığımdan sonra karşılaştığım en iyi şey hakkında pek çok sorum var. Bu

@kafadergisi

Karşılaştığım en hızlı büyüdü ve Justin’in diğer tarafta çok fazla geri gitmediğine güven bana.

pic.twitter.com/JhhuEwXrAc

– Ricky Ponting AO (@RickyPonting)

15 Nisan 2020

Akhtar, Ponting’in tweet’in kendisini takdir ettiğini kabul etmekte hızlı davrandı ve en cesur vuruculardan biri olan Ponting’i arayarak cevap verdi. 2003 yılında bir ODI maçında İngiltere’ye karşı gelen rulet oyna 161.3 kph ile dünya kriketinde gelmiş geçmiş en hızlı bowling atışı rekorunu elinde tutan Akhtar, sadece Ponting’in bu şekilde büyü yapabileceğini söyledi.

Akhtar, Ponting’e “Sadece @RickyPonting böyle oynayabilirdi. En cesur oydu. @ JustinLanger8 kesinlikle golcü olmayan tarafta kalmak istedi. Lol,” diye cevapladı Akhtar.

Bir tek

@Fotomac

böyle oynayabilirdi. O en cesurdu.

@Hayalhanemersin

kesinlikle golcü olmayan tarafta kalmak istedim. Lol

https://t.co/q8bGCpNsuA

– Shoaib Akhtar (@ shoaib100mph)

15 Nisan 2020

Akhtar tüm zamanların en hızlı atıcılarından biri olarak kabul edilir. Toplamda 444 uluslararası kaleyi oluşturan 46 Test, 163 ODI ve 15 T20I oynadı. Emeklilik sonrası oyunun vokal hayranı olarak kalmaya devam ediyor ve sık sık Pakistan kriket ve dünya kriketindeki diğer konular hakkındaki düşüncelerini Youtube kanalı aracılığıyla paylaşıyor.

Pakistan ulusal tarafı için kariyerinde en iyi vuruşunu hatırlayan spinner Saeed Ajmal, kendisiyle İngiltere pisti James Anderson arasında öfkenin alevlendiğini açıkladı. nbsp | nbspPhoto Kredisi: nbspAP Pakistan’dan Saeed Ajmal, İngiltere yarışçısı James Anderson hakkında ilginç bir anekdot paylaştı Ajmal, İngiltere yeni topu aldığında Anderson tarafından kızaklandığını açıkladı Döndürücü, Anderson’un kafasını sopasıyla parçalamak istediğini söyledi.

Yıllar boyunca hem İngiltere hem de Pakistan, oyunun tüm formatlarında bir dizi destansı yarışma düzenledi. İster 1992 Dünya Kupası final karşılaşmaları, isterse de şampiyon İngiltere’nin ev sahipliği yaptığı 50’den fazla kriketin en büyük fantezisinde son karşılaşmaları olsun, her iki takım da uluslararası devrede taraftarların beklentilerini karşıladı. Pakistanlı Saeed Ajmal, oyunun en uzun formatında acımasız bir İngiltere tarafına karşı oynarken acı-tatlı hatırasını hatırlayarak, kısa süre önce 2010’da deneyimli hız tüccarı James Anderson ile düellounu hatırladı. 

Ajmal, söğütle kuşatılmış vuruşlarını hatırlayarak, ev sahibi Edgbaston’daki 2. Test’te yeni topu almayı seçtiğinde ona alay eden İngiltere pacer hakkında ilginç bir anekdot paylaştı. “[İngiltere] yeni topu aldıklarında, Anderson yanıma geldi ve” Fedailere hazır mısınız? “Dedi. ve ona İngilizce bilmediğimi söyledim. Ben bir terzi olduğum için şaka yaptığını düşündüm ve muhtemelen dümdüz bowling oynar ve beni çıkarır, “dedi bir YouTube videosunda.

‘Anderson’ın kafasını sopamla parçalamak istedim’

Ajmal, onu gafil avlayan kırışıkta kaldığı süre boyunca ölümcül fedailerle bombalandı. Pakistanlı spinner, ölümcül büyüden öylesine sinirlendi ki, orta dereceli vurucu Zulqarnain Haider’e Anderson’un kafasını söğütüyle parçalamak istediğini söyledi. Aynı maçta Ajmal, ilk yarım yüzyılını Test kriketinde kaydetmeye devam etti.